Usnadněte si život v důchodu s elektrickým vozítkem

Chůze už vás zmáhá, kolena bolí a donést nákup domů z obchodu vás stojí stále více sil? Cítíte, že taška na kolečkách a berle nestačí nebo nedokážou vyřešit všechny vaše problémy? Pořiďte si elektrické vozítko. Pohodlně a rychle se s ním dostanete všude tam, kam potřebujete. Budete opět nezávislí a svobodní.

Elektrické vozítko a jeho hlavní výhody

Elektrické vozítko šetří vaše síly. Máte-li potíže s pohybovým aparátem nebo například se srdcem a delší cesty jsou pro vás problém, elektrické vozítko vám pomůže. Přepraví vás pohodlně a bezpečně tam, kam potřebujete.

Zajet s ním můžete na nákup, na úřady, k lékaři nebo na návštěvu k rodině či přátelům. Problémem nejsou ani delší výlety. Díky vozítku budete nejen mobilní a schopní překonat kratší i delší vzdálenosti, ale budete i nezávislí na pomoci druhých.

Pořídíte-li si elektrické vozítko, odlehčíte nejen sobě, ale i svým nejbližším, kteří vás dosud museli vozit autem, doprovázet k lékaři, případně museli zařizovat věci za vás. Stanete se opět nezávislými na pomoci druhých. Pokud nevíte, co si přát k narozeninám nebo k Vánocům, elektrické vozítko by mohlo být tím pravým dárkem pro vás. Najdete je např. na stránkách českého výrobce – Motoe.cz.

Parametry elektrického vozítka

Elektrické vozítko může být tříkolové nebo čtyřkolové. Obě varianty jsou vysoce stabilní, takže se rozhodně nemusíte být žádných nehod a překlopení. Pro vyšší bezpečnost jsou navíc vozítka vybavena bezpečnostní sedačkou a také opatřena LED světly. Pohodlně s nimi tedy můžete cestovat i po setmění.

Motor elektrického vozítka má 1000 W a také baterii, která mu umožní na jedno nabití dojet až 40 km daleko (plné nabití vydrží asi šest až osm hodin). Maximální rychlost, které lze s vozítkem dosáhnout, je 24 km/hod a maximální nosnost vozítka je 150 kg. Konkrétně vozítka značky Racceway jsou, na rozdíl od konkurence, opatřena i dálkové ovládání s alarmem.

Záleží vám na barvě? Vozítka jsou k dostání v neutrální černé, krásné modré nebo zářivé červené barvě.

Kdo může elektrické vozítko řídit a používat

Elektrická vozítka pro seniory Racceway může řídit úplně každý. Ovládání je snadné a intuitivní, k řízení není potřeba řidičský průkaz. Nepotřebujete ani průkaz technický nebo STK, nutná je pouze zelená karta. Použít musíte také moto helmu jako ochranu hlavy. Nic víc nepotřebujete.

Praktické vychytávky anebo Co je součástí vozítka

  • Chystáte-li se s vozítkem jezdit především na nákupy, pak určitě oceníte box vzadu za sedačkou, do kterého si můžete pohodlně ukládat vše potřebné. Box navíc můžete i uzamknout.
  • Součástí vozítka je i držák na vycházkovou hůl. I tu tedy můžete pohodlně vozit s sebou a v případě potřeby použít.
  • Elektrické vozítko zvládne i jízdu do kopce, je velmi tiché a má nízké provozní náklady.
...