Potřebujete nabrat sílu? Zkuste to s meditační pyramidou

V dnešní době je naším největším nepřítelem čas. Čas je přesně to, čeho máme stále nedostatek, ale když ho máme dostatek, neumíme ho efektivně využít, a tak si stále stěžujeme, že času je málo a že ho nemáme nazbyt. Díky tomu, že se neustále za něčím ženeme a že z důvodu nedostatku času neodpočíváme a nehledáme si čas na sebe, se dostáváme do stresu a mnohdy do stavu úplného vyčerpání, což samozřejmě není dobře. V takových chvílích nám tělo říká, ať zpomalíme, jinak to s námi může někde takzvaně “seknout” a potom už budeme jen litovat, že jsme tělo neuposlechli. Pokud se i vy cítíte vyčerpaní, nenechte to zavést až do drastického stádia, kdy vám tělo řekne razantní ne. Raději naberte sílu v meditační pyramidě, která je dnes obrovským hitem, na který nedá dopustit velká řada z nás.

Pyramidu si umí představit každý z nás. Jedná se o dech beroucí konstrukci, která se pojí s Egyptem, v němž byly pyramidy v minulosti stavěny jako hrobky tehdejších faraonů a panovníků. Podle odborníků jsou pyramidy jako člověk. Jsou totiž podle všeho tvořeny tělem (nebo spíše hmotou), duší a také duchem.

Už od pradávna se říká, že pyramidální energie má léčebné, meditační a také regenerační účinky. Toto tvrzení bychom krapet upravili. Sice se o meditačních pyramidách říká, že jsou léčivé, ale jedná se spíše o prostor, kde můžeme meditovat, číst si, pracovat či jen být sami se sebou, což je pro mnohé jedince ozdravující.

Proč pobývat v meditační pyramidě?

Je mnoho důvodů, proč v relaxační pyramidě pobývat. Například se zde má pobývat proto, že nabereme sílu po náročném a vyčerpávajícím dni. Také si během pobytu v pyramidě odpočineme tak, jako kdybychom spali dlouhých osm či více hodin v hlubokém spánku. Podle odborníků pobyt v pyramidě také zvyšuje a zlepšuje obrannou schopnost člověka.

Chci to zkusit. Kde takovou pyramidu seženu?

Takovou meditační pyramidu si můžete sami vyrobit, stačí si ji objednat na https://www.meditacnipyramida.cz/. Jak se staví léčivá pyramida najdete v návodu či na internetu.

...