Co mám dělat když se chci přestěhovat ale rosiče nechcou (nejsem plnoletá).. - Online Poradna Zdarma - Czporadna.cz

Vítáme tě na stránkách Czporadna.cz

Po registraci se staneš součástí bezva kolektivu a získáš řadu nových funkcí.

Neváhej a registruj se! >> zde <<
+3 bodů
243 zobrazení
v kategorii Dům a byt Veronika

Vaše reakce

Vaše jméno:
Soukromí: Vaše e-mailová adresa bude použita pouze pro zaslání těchto notifikací
Anti-spamová verifikace (Odpovězte na otázku):
Pro přeskočení této verifikace v budoucnu, se prosím přihlašte nebo registrujte.

8 reakce

0 bodů
Domácí (4.3k bodů)

Počkat až dospěješ. Až do plnoletosti rodiče odpovídají za své děti. Já bych ti to taky nedovolil.

Registrovaný (26 bodů)
Tak to má být! :) Nechápu, kam ty děcka dneska spěchají. Dělají, jak nejsou vyspělé, kouří a chovají se jak neslušňáci i vůči starším lidem. Je to fakt hrůza! Potom ji ve 20-ti vidím s kočárkem a cigaretou v ruce.

Notice: Undefined variable: user_level in /data/web/virtuals/75104/virtual/www/qa-include/qa-base.php(646) : eval()'d code on line 38


0 bodů
Registrovaný (33 bodů)

Pokud za tebe rodiče nesou zodpovědnost, nediv se , že tě chtějí mít tak trochu pod kontrolou.To snad dá logika.Je vás hodně , kterým je doma špatně,ale máš opravdu jistotu, že až s toho otroctví vypadneš budeš na tom líp?V životě je vždycky něco za něco. Až tedy dospěješ, rychle odejdeš. Budeš mít na nájem, jídlo, oblečení a jiné a jiné výdaje? Odejít není žádné umění, ale umět samostatně žít dá fušku.

hřib
0 bodů
Ivka Zdenek
Tak to se bohuzel budete muset prestehovat s rodici do 18 s tim asi nic moc nenadelate.
0 bodů
Registrovaný (74 bodů)
Mě by jen zajímalo, když nejsi plnoletá, co ti doma schází. Každý jsme si zažili s rodiči své, ale s přibývajícími lety vzpomínáme, jak jsme se měli krásně.... :)
Registrovaný (84 bodů)
Me bude24. dubna 18.. S mamou jsem ale uz mesic domluvena, ze se odstehuju k priteli. Co mi doma schazi? Schazi mi svobodne se rozhodnout, samostatnost, kterou mi nedokazi rodice doprat, to, ze je na me uvazanej nekdo, kdo uz na me byt nemusi. Bydlim ve vesnici kde je spatna dopravni linka- sehnat si pro me brigadu je nemozne, vzhledem k tomu, ze delam gymnazium, ridicak a zpivam. Mama se chce odstehovat z Liberce do Domazlic a ja jsem jedna z faktoru, ktery ji to nedovolujou, boji se, ze se sama o sebe nebudu dokazat postarat. Samozrejmne, financne me bude mit na krku dokud nedodelam stredni skolu, ale starosti bude mit mensi a ja se na ni budu aspon jednou za 2 tydny tesit. Cim drive se osamostatnim, tim lepe pro me.
dynka❤️
0 bodů
Registrovaný (41 bodů)
Myslím že tvým rosičům (věc co se rosí) to je úplně jedno.
0 bodů
Registrovaný (22 bodů)
Počkat :) Pokud nejsi plnoletá rodiče za Tebe mají zodpovědnost, takže Ti bohužel mohou mluvit do toho jestli se můžeš odstěhovat nebo ne :)
0 bodů
Registrovaný (52 bodů)
Holka to máš prostě smůlu, jsou to tví rodiče, jsou povinni se o tebe starat, nejsi plnoletá, budeš muset být s nimi. Musíš vydržet :-)
0 bodů
Registrovaný (21 bodů)
Pokud nejsi plnoletá, tak není co řešit, rodiče mají za tebe zodpovědnost a musíš se přizpůsobit. Doporučuji ti si užívat, že se o tebe někdo postará a živí tě. Samostatné bydlení není žádná velká legrace, zvlášť po finanční stránce.


Související témata

0 bodů
1 reakce 138 zobrazení
+3 bodů
5 odpovědí 136 zobrazení


Top 10 nejzobrazovanějších otázek
Parkside
Zkusit
Rentier
Keci
Pan Odvárka
Kolik je palec?
Ombucman
Proč je nebe modré?
The Sims 4 čeština
Pedály v autě
11.4k otázek

29.4k odpovědí

12.5k komentářů

1.2k reg. uživatelů
...