Auto Esa recenze, zkušenosti - Online Poradna Zdarma - Czporadna.cz

Vítáme tě na stránkách Czporadna.cz

Po registraci se staneš součástí bezva kolektivu a získáš řadu nových funkcí.

Neváhej a registruj se! >> zde <<
0 bodů
2.4k zobrazení
v kategorii Auto moto Martin Gerych
Dobrý den, chtěl bych poprosit jestli mám někdo zkušenosti s autobazarem Auto Esa, líbí se mi tam dvě auta, ale je to v Praze a nerad bych tam cestoval zbytečně. V okolí jsem si autobazary prošel, ale na nic kloudného jsem zatím nenarazil a v Auto Esa by bylo z čeho vybrat, přede děkuji za vaše postřehy.

Vaše reakce

Vaše jméno:
Soukromí: Vaše e-mailová adresa bude použita pouze pro zaslání těchto notifikací
Anti-spamová verifikace (Odpovězte na otázku):
Pro přeskočení této verifikace v budoucnu, se prosím přihlašte nebo registrujte.

18 reakce

0 bodů
Registrovaný (40 bodů)
Nakupovali jsme tam auta pro další prodej koncovému klientovi. Sama jsem dělala v prodeji nákladních vozidel a žádný bazar Vám nedoporučím. Nejlépe je najít inzerát s vozidlem přímo u prvního majitele. Raději nevědět, co bazary s auty dělají. Ale určitě se nebude jednat o všechny auta. Vezměte si sebou na prohlídku mechanika...

Notice: Undefined variable: user_level in /data/web/virtuals/75104/virtual/www/qa-include/qa-base.php(646) : eval()'d code on line 38


0 bodů
Martin Šíma
Jako určitě je dobrý si vzít mechanika nebo někoho kdo se v tom vyzná o tom není sporu. Já u auto esa před pěti lety kupoval můj auťák a doposud nebyly potíže krom běžných servisních prací. Ale nespoléhej jen na pohled, ale fakt to chce rádce, nějaký detaily nemusí být na první pohled patrný.
0 bodů
anonym
Od auto Esa jsme koupili a zkušenosti jsou dobré, s koupeným autem i přístupem zaměstnanců k nám. Pokud máte něco vyhlédlého, tak bych se neobával návštěvy, však koupit nemusíte.
0 bodů
santiago
Když jsem se přišel rozhlédnout do firmy Auto ESA, jaká jsou auta a ceny na trhu, tak mě nabídli, že mi jedno takové pěkné naleštěné auto vezmou v dílně na zvedák a chlápek mi podrobně ukázal, jak a kde bylo auto bourané a jak se to pozná a které díly jsou původní, které originální a které namontované ze šrotoviště. Neskrýval jsem překvapení a rozesmálo mě, když chlápek odvětil sloganem "NEJSME ŽÁDNÝ ÁČKA". Na druhou stranu třeba na zboku nebezpečně proraženou pneumatiku jsem musel upozornit sám. Za to mi po (asi fingovaném) telefonickém hovoru nabídli slevu 10 k. Pak scénku bohužel završily velmi nechutné tahanice o formulaci záruky ve smlouvě (protože šlo o auto v komisi). Ale za své peníze a dalších cca 30 % během roku na nutných opravách jsem byl celkem spokojen. Takže snesitelné, žádná tragédie, ale ani žádné zázraky, prostě autobazar.
0 bodů
Gogo
Taky jsem od auto esa nakoupil a z mojí zkušenosti bych řekl, že to chce pevné nervy při vyjednávání, protože jsem si myslel, že nebude problém dostat slevu, ale bylo to náročnější než jsem čekal, ale nakonec dohoda dobrá a s kupem jsem spokojen.
0 bodů
Slimák
Můj názor je ten, že větší firma jako Auto Esa (a nemusí to být jen Auto Esa, ale jakákoliv větší firma) funguje na nějakých principech, mám na mysli nějaký manuál podle, kterého třeba vybírají co vykoupí za kolik a za kolik to prodají. Takže v takové firmě jsou nespíš nějaké mechanismy, aby ty auta která vykupují nebyl úplný průšvih. Oproti tomu někde, kde taková pravidla nemají to bude na šikovnosti toho obchodníka a ta může být velmi různá. Tím nehájím firmu jako takovou, ale spíš mechanismy, které musí mít větší firmy nastaveny.
0 bodů
koudy
Obchod, obchod a zase obchod.. Ale je to jen o lidech, záleží, s kým budete komunikovat. Stane se, že člověk narazí na horšího obchodního zástupce, který se za každou cenu snaží prodat a je to pak až nepříjemné, a nebo taky naopak budete mít tu lepší vzpomínku. Z mých zkušeností (a že už jsem pár autobazarů prošel) jsem neměl s Esa nijak zvlášť velký problém, jak už jsem psal, záleží s kým budete jednat. Připravte si pevné nervy, jak už tu bylo zmíněno, trpělivost a nebojte se říct svoje kritéria včetně ceny. Počítejte s tím, že Vám nesnesou modrý z nebe, ale vybrat se dá.
0 bodů
v-tec

Akční cena auta : 35tis na financování úvěrem, chtěl jsem 12 měsíců s nulovou akontací, to bylo za 40tis + 4950 nějaké nesmyslné služby prý provedené autobazarem .. mají tam toho celou stránku ale udělali z toho ***, všechno je to lež jako věž … pak nabídli podmínky úvěru … celkem k zaplacení Kč 65tis po slevě … LICHVA A NIC NEŽ LICHVA ! A to vše bez povinného ručení, pojištění, nebo poplatku za převod vozidla, všechno si musím udělat sám, jinak bych tam nechal skoro 80tis. Na webu prezentují úrokové sazby 5% a na smlouvě pak máte 75% … nejsem si jist, jestli to už není tak trochu trestné..
Smlouvy vám sypou pod ruce v tom správném pořadí, abyste byli zmateni a nezjistili co vás opravdu čeká .. začíná to předsmluvním ujednáním .. abyste nemohli pak cuknout, až to na vás vybalí … haj..lové zlodějský to jsou, nic víc … a ještě si chodí jeden ke druhému ukazovat, jak se jim koho podařilo vzít na hůl a smějou se tomu … „šmejdi“ hadr .. a celá ta halda papíru je skrz naskrz prolezlá obecnejma kecama, máte do deseti dnů přihlásit auto, ale nemáte ani techničák .. že ho do týdne pošlou … jak to nestihnete do deseti dnů přihlásit, tak pokuta 50tis … tvle a jak to asi ovlivním, když k tomu nemám doklady ? Povinnost si udělat havarijko (na dvanáct let starý auto na dojíždění 15km denně) kvůli vinkulaci pojistky vám taky tak nějak zapomenou říct … všechno to přečíst a pochopit je o život … 4 hodiny a stějně s váma vymetou …

Josef Hudák
Podobný příběh i stejný výsledek dne 5.6.2018. Co s tím něco udělat,.pokud ano stačí e-mail.
Josef Škola
Úplně stejná zkušenost při koupi na splátky a to jsem chtěl dát 70% akontaci. Jednání při odmítnutí koupě auta bylo příšerné a čtrnáct dní pořád otravoval někdo z ESA telefonem. Jsou to lichváři, tak bacha na ně.
0 bodů
Renda
Já jsem byl na pobočce v Praze a neobjevil jsem žádný problém, jak v nabízených autech, tak v jednání a ve smlouvě. Až si auto vyberete, nechte si doložit všechny záznamy o závadách, než budete podepisovat smlouvu. Někdo to tak neudělá a pak nadává, že tohle a tamto. Neříkám, že vám tam prodají super auta za pár tisíc, ale určitě se dobře vybrat dá. Já mel štěstí na dobrého obchodního jednatele, to taky udělá hodně. Koupil jsem si Mazdu 3 a jsem spokojený, akorát jsem si k tomu přikoupil i jejich balíček, ten kdybych teď mohl, tak ho odmítnu. Stál kolem 4 tisíc a nijak jsem ho nevyužil, ale to už je pak na každém, co koupí a co ne.
0 bodů
anonym
Z Auto Esa máme Škodu Superb z roku 2004. Na začátku nechal manžel vyměnit rozvody a oleje, ale od té doby jsme do auta už neinvestovali nic a musím zaklepat, rok a půl a vše v pohodě.
0 bodů
Jana Vávrová
Já tam koupila VW Polo, auto se serviskou, přede mnou jedna majitelka, koupené v ČR. Zatím spokojenost.
0 bodů
anonym
Bazar jako každý jiný, jen mnohem lepší výběr než jinde.
0 bodů
Jan Rucha
Pryc od těch podvodníků, auto jsem si vybral, telefonicky zarezervoval, dohodl se na přesnou hodinu, kdy přijedu, mam to 150 km do Prahy a když jsem přijel, auto neexistovalo ( asi pouze virtuální v PC) a snažili se mi vnutit jiné. Málem jsem jim to tam vzteky rozbořil. Jak říkám, podvodníci to jsou, stějně jako v AAA, nemlich to samé. najděte si auto fyzicky třeba v malém autobazaru, vemte automechanika sebou a nebude problem
martin
Ano to samé. Ano pane vozidlo tu je a přijeďte se podívat. Sedám do auta, přijedu na pobočku a tam jen konstatování jo pane už je prodané, ale ukážeme jiné. Otočil jsem se a jel koupit auto od soukromníka. Kdo se chce napálit ať věří reklamám jak AAA  tak ESA podvodníci!!!
0 bodů
U ESA NIKDY VÍCE

Tuto firmu rozhodně nemohu doporučit jako spolehlivého prodejce vozu. Po téměř šesti hodínách strávených v autobazaru, nežli jsem oběhal velmi spolehlivě vypadajícího prodavače, který mě poslal  k úřednici, která má na starosti úvěry, ta mě poslala k dalšímu odborníkovi přes finance. Další zastávka byla na výkupu vozidel, kde jsem bohužel nechal svou pojízdnou škodovku. Dále jsem si musel nechat potvrsit plnou moc úředně na poště, kde jsem vzápětí zjistil, že si uječená úřednice ponechala všechny mé doklady u sebe v bazaru a nebýt milé paní pošťačky a mého zoufalého pohledu, tak se vracím zpět na dvakrát! Po vyčerpávajícím martýryu opět čekání na dokumenty, které se připravují k podpisu. Uječená úřednice s naučenými frázemi mi dává v zápětí podepisovat jeden papír za druhým, stejně tak i smlouvu ve které mě NEUPOZORNÍ na to, že si kupuji vozidlo třídy D, což je formulace pro vůz, který není schopný provozu na silnici a je určen k náhradním dílům!!! (a je zde výslovně napsáno, že je kupující poučen o tomto stavu).Ovšem já ani moje dcera si v té časové tísni a rychlosti nevšimneme této podstatné věty a která nám v okamžiku podpisu smlouvy (která čítá několik stran, protože je to velmi dobře právnicky zajištěna firma) znemožní jakéhokoliv dovolání spravedlnosti. Po tom všem jsem odjel svým ojetým vozem, a po ujetí cca 60km mi začala svítit kontrolka poruchy motoru a přepl se do nouzového režimu. Ještě ten den dcera zaslala po poradě s infolinkou reklamační formulář (mají na reklamaci 2-3dny). Druhý den ráno jsem vozidlo již nenastartoval a kontrolka motoru svítila již červěně. Po urgencích a třech uplynulých dnech se dcera dovolala na infolinku znovu a paní na lince ji vyhověla, že mi přeposlali výsledek na email. Výsledkem jejich šetření po telefonu bylo to, že za nic nezodpovídají, že jsem byl seznámen s katastrofálním stavem vozu za který mám ve finále zaplatit 100 000,-. Takovýhle hyenismus jsem dlouho nezažil, a vím že po právnické stránce jsou velmi dobře ošetřeni ale z lidského hlediska nechápu toto jednání za nelidské a pomoc od nich nemohu čekat. Nyní si musím své vozidlo na vlastní náklady opravit pokud to půjde a NIKDY VÍCE U NICH NEKOUPÍM ANI KAFE!!!!!!

Pavel K.
Zdraví,

stalo se mi to samé.

Na pobočce v Pardubicích.5 ti hodinová parádička a poslouchání jak je auto v super stavu,jediné lak se loupe ale na to to nejezdí a co chcete za ty peníze a ať se nebojím,že mám roční záruku na poruchy a atd.Kolem 20h večerní,jsem se tedy rozhodl že to vezmu,hlavně jsem už chtěl jet dom.Byla se mnou manželka s malou dcerkou a už toho bylo dost.

Takže honem smouva podpis a podpis a zase podpis.Pak jakej si papír, kde bylo motor-nutná oprava, spojka - nutná oprava a atd. Komplet celé auto nutná oprava.O tomto za celou dobu prohlížení vozu nepadla zmínka. Když jsem se optal co to je,bylo mi odpovězeno,že je to standardni dokument, který se ke starším autum davá, prej aby u toho jako něco bylo.

No a po měsíci a ujetí 400km auto začlo hulit, tzn olej do motoru a čeká mne oprava cca13tis.Vyplnění jejich slavného reklamačního formuláře, bylo po týdnu odpovězeno doporučeným dopisem, že jsem podepsal papír kde je auto vedeno jako DEFEKTNÍ a je na náhradní díly, že jsem s tím byl řadně obeznámen a  souhlasil (chtěl jsem auto na ježdění do práce a né na díly),takže némám nárok na reklamaci....

Velká gratulace jejim praktikám,jsou unikátní.

Jsem hlupák,že si to pořádně nepročetl.Byl jsem pro ně snadná kořist.Rodina a malé dítě.Necháme je at si počekaj,dítě a hlavně jeho manželka už budou protivný,bude to chtít mít rychle za sebou a podepíše to bez pročtení.

Mám obavu že se od nich ničeho nedočkám a řeším,že s tím pujdu do televize a na šecky sociální sítě ať si ostatní dávaji pozor na slavného certifikovaného prodejce....
0 bodů
Pavel K.
nebrat viz moje odpověď ke článku jednoho pána, 5.7.2018 U ESA NIKDY VÍCE .

oba máme stejnou zkušenost.
0 bodů
anonym
V auto esa nekupuj nic sou to podvodnici.
0 bodů
Alexander Tokarcsik a ten podvod co me
U vás už ani auto

Jak se mluvilo o AAA ze jsoou tak to ne ale auto esa je Podvod a zloideji muj názor nrzmenite a budu ho předávat dál.
0 bodů
jenicek54
dávají ve výkupu málo. v AAA dávají cca o 15% víc. do esa bych už nejel


Související témata

0 bodů
2 odpovědí 557 zobrazení
0 bodů
0 odpovědí 124 zobrazení
0 bodů
3 odpovědí 279 zobrazení
0 bodů
8 odpovědí 200 zobrazení
0 bodů
4 odpovědí 352 zobrazení
0 bodů
4 odpovědí 186 zobrazení


Top 10 nejzobrazovanějších otázek
Parkside
Zkusit
Rentier
Keci
Pan Odvárka
Kolik je palec?
Ombucman
Proč je nebe modré?
The Sims 4 čeština
Pedály v autě
11.5k otázek

29.6k odpovědí

12.5k komentářů

1.4k reg. uživatelů
...