Existuje reálný výdělek na internetu? - Online Poradna Zdarma - Czporadna.cz

Vítáme tě na stránkách Czporadna.cz

Po registraci se staneš součástí bezva kolektivu a získáš řadu nových funkcí.

Neváhej a registruj se! >> zde <<
0 bodů
615 zobrazení
v kategorii Finance podnikání Jarda Klepl

Zkusil jsem už vše, a 95 % je podvod. Nevíte o nějakém skutečném výdělku přes net? Přepisování dat do PC, vyplňování formulářů, nebo cokoliv co by vydělalo. Ale né podvody, něco s čím máte osobní zkušenosti. Můžu být u PC celí den a vydělat si. Práce je děsně málo.

Vaše reakce

Vaše jméno:
Soukromí: Vaše e-mailová adresa bude použita pouze pro zaslání těchto notifikací
Anti-spamová verifikace (Odpovězte na otázku):
Pro přeskočení této verifikace v budoucnu, se prosím přihlašte nebo registrujte.

7 reakce

+4 bodů
Registrovaný (73 bodů)

Ano, vydelat na internetu neni problem, jen to vyzaduje specificke dovednosti a vynalozene usili ci penize. Vami zminovane klikacky a vyplnovani formularu nejsou podvody, jen nevyzaduji zadne specificke dovednosti, a tak jsou za smesne penize.

Ono moc zalezi na tom, zda mate dovednosti, ktere se daji prodat jako sluzba, vyuzit pro preprodej zbozi/sluzeb nekoho jineho, ci zda muzete nekoho neco naucit.

Ze muzete byt u pocitace cely den neni primo umerne tomu, kolik penez muzete vydelat. Co umite lepe nez ostatni, v cem jste dobry? Za co vas lide casto chvali, nebo kvuli cemu se k vam vraci, abyste jim pomohl?


Notice: Undefined variable: user_level in /data/web/virtuals/75104/virtual/www/qa-include/qa-base.php(646) : eval()'d code on line 38


+2 bodů
Registrovaný (158 bodů)

Pokud ovládáte nějaký cizí jazyk a to velice dobře i psaným slovem, a bez gramatických chyb, existují stránky, kde se můžete přihlásit a překládat texty. Ale klikáním na reklamy si nevyděláte, ani kdybyste u toho seděl ve dne v noci. Vyplňování formulářů neexistuje. Za koho byste je chtěl vyplňovat? Ty si přece musí každý vyplnit sám a dát tam své osobní informace.

Registrovaný (73 bodů)

Vyplnovani formularu existuje. Zadavatelem jsou ruzne firmy a zajimaji se prave o nazor lidi, kteri se k vyplnovani formularu prihlasuji. Tzn. clovek vyplnuje pokazdy jiny formular od jine firmy.

+2 bodů
Registrovaný (402 bodů)

Také vyplňuji formuláře, dotazníky. Funguje to, není to podvod. Na zbohatnutí to ale není. Na klikačkách také jsem, ale nic moc. Většinou si vybírám odměny v poukázkách pro nákup v obchodě.
Vydělat by jste si mohl v nějakém Eshopu. Držím v palce v úspěšném hledání.

0 bodů
Registrovaný (420 bodů)

Pokud se inzerát na takovou práci inzeruje bez jména firmy, tak je velice pravděpodobné, že se jedná o podvod.

Hledejte nabídku přivýdělku od neanonymního zaměstnavatele.

0 bodů
Registrovaný (598 bodů)
Nejlépe vydělávají IT, třeba se pokud umíte, nebo se naučte vytvořit web, vývoj programu, propagovat nějakou firmu na internetu, aby si ji lidi všimli, tzv. affil. Jen tak přepisovat text, to je práce pro administrativního pracovníka, zaměstnance nějaké firmy. Pokud umíte účetnictví, můžete nějaké firmě dělat účetnictví, zpracovávat účto na svém PC a chodit si jen pro podklady a občas nějakou tu konzultaci - to je práce na 90% z domova.
0 bodů
Registrovaný (55 bodů)
Vyplňování dotazníků. To je ale na pár kaček. Ale to plnění obálek za 13 000 měsíčně je hloupost. Prý je to letadlo a zavazuješ se tím i k propagaci apod.
0 bodů
Registrovaný (21 bodů)
Chce to hledat, hledat, hledat. Ale pozor, spousta výdělků po netu je o komunikaci, takže člověk co píše "né podvody" a "celí den" si bohužel asi moc nevydělá.


Související témata

0 bodů
8 odpovědí 312 zobrazení
0 bodů
8 odpovědí 302 zobrazení
0 bodů
6 odpovědí 215 zobrazení
v kategorii Diskuze Šílek
0 bodů
3 odpovědí 124 zobrazení
0 bodů
3 odpovědí 67 zobrazení
0 bodů
1 reakce 136 zobrazení
+1 bodů
2 odpovědí 312 zobrazení
0 bodů
3 odpovědí 300 zobrazení
0 bodů
4 odpovědí 241 zobrazení
0 bodů
9 odpovědí 250 zobrazení


Top 10 nejzobrazovanějších otázek
Parkside
Zkusit
Rentier
Keci
Pan Odvárka
Kolik je palec?
Ombucman
Proč je nebe modré?
The Sims 4 čeština
Pedály v autě
11.3k otázek

29.3k odpovědí

12.4k komentářů

1.1k reg. uživatelů
...